| IIIx333III a întrebat:

Cand intru sa imi verific emailurile, si dau click pe ele. Mi se deschid in alte ferestre. Iar eu vreau sa apara pe aceeasi fereastra pe care apar si listate, inainte sa dau click sa le vizualizez. Nu prea stiu cum sa explic. Am cautat la setari si nu am gasit. Ma puteti lamuri si pe mine cum sa fac sa apara pe aceeasi pagina? happy Multumesc.

1 răspuns:
| Mefist0 a răspuns:

Nu poti sa rezolvi. Asa este creeat yahoo-m@il. Nu exista optiuni pentru a modifica setarile cu privire la neplacerea ta.