| GabytzGabytzu a întrebat:

Cand pornesc calculatorul trebuie sa astept un minut si dupa aceea imi apar iconitele de ce si cum pot sa fac sa imi apara iconitele din prima? Cine stie funda.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Prima miscare este sa stergi poza de pe desktop (o lasi pe cea care o are windowsul din default) apoi daca ai gadgeturi pe ecran trebuiuesc eliminate si acelea! Acum -> Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Aici trebuie sa-mi spui ce programe ai bifate ca sa-ti spun ce trebuie sa debifezi.
Bafta!

| GabytzGabytzu explică:

La general o am pe prima