| Bertro a întrebat:

Nu imi pare Taskbaru.adica bara de start la inceput cand pornesc calculatorul nu imi apare nimic pe ecrann, peste 1 minut imi apar doar iconitele fara bara de start! si nu stiu cum o pot face sa apara daca ma puteti ajuta va rog frumos!

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Schimba rezolutia este prea mare si nu se vede Taskbar-ul pe monitor. ca sa schimbi rezoluta click dreapta desktop/proprietati/setting /muti pozitia cursorului/daca ai monitor la 17 inch 1024-786. apply si ok.

| Bertro explică:

Ma asta e so chestia...nu apare nici startu...doar iconitele bara aia d jos nu e! nu apare

| smerti a răspuns:

Intra in Start (Ctrl+Esc) apoi proprietisapoi intri in task bar. Sory la mine sistema e in limba rusa si nu pot sa iti scriu corect cum se scriu cuvintele