| AlexAlxx a întrebat:

Salut TPU,

Cand pornesc PC-ul, nu imi apar iconitele ci te trebuie sa astept cam 1-2 min pana sa apara.ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| IoNuTz96 a răspuns:

Ai virusi sau supraincarcarea hard disk ( adica mizerie mare in calculator cum ar fi programe instalate aiurea pe toate partitiile, etc... ) sau problema cu ramii. Presupun o reinstalare de windows cu reformatarea totala a hard disk -ului. Bafta

4 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Downloadeaza ccleaner si da-i un run cleaner, daca nu are niciun efect atunci reinstaleaza sistemul de operare

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Eu cand il pornesc astept maxim 5 sec.Scimba-ti windousu.

| Stef69 a răspuns:

Scrie ce caracteristici are pc ul tau procesor, ram, hdd, video si o sa iti dau un raspuns

| AlexAlxx explică (pentru Stef69):

P4 2,80, 2gb ram, nVidia FX5500, windows xp sp3