| Bertro a întrebat:

Nu imi mai apare bara de start
Pornesc calculatorul imi apare decat imaginea si peste 1 minut imi apar iconitele dar fara bara de start.azi am incercat sa instalez un joc online si imi spunea ca windowsu este in safe mod.as putea iesi de pe el sau sa fac ceva sa imi apara iar bara de start.

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Poate ai dat HIDE la bara de start.Asa ea numai apare.
Da un restore la PC si poate merge.

| jhonny999 a răspuns:

Schimba rezolutia este prea mare.click dreapta desktop/proprietati/setting/muta cursorul la o rezolutie mai mica daca ai monitor la 17 inch indicat 1024-786.

| SpanacheAndreea23 a răspuns:

Heeei...asa e de la ultima acutalizare. o poti gasi altfel: in dreapta sus sunt 3 liniute, acolo dai clik si dai clik din nou pe emblema cu o rotita pe care scrie options acolo faci ce vrei! sper ca te-am ajutat. Funda? happy

| Tradatorul a răspuns:

1.Vezi sa nu fie pe auto-hide.Ca sa verifici, plimba-te cu mousul pe laga ecran, si daca e pe auto-hide va aparea.
2. Apasa butonul cu semnul windowsului pe el care se afla intre ctrl si alt, poate va aparea cine stie.
3.Plimbate in josul ecranului si daca iti va aparea o sageta trage in sus de ea si iti va aparea.
4.Intra in Start>control panel>appearance and themes>taskbar and start menu>si debifeaza autohide taskbar...sau ce mai scrie pe acolo.gasesti tu
5.sau intra aici http://support.microsoft.com/? kbid=318027
6. daca nu a mers nimic din ce am scris eu pana acum ...intra aici si da-i o reparare http://www.softpedia.com/......Plus.shtml trebuie sa apara! Funda?:)