| ஐNoNameஐ a întrebat:

Cand tin apasat un buton de pe tastatura iar apoi nu mai tin apasat laptop-ul considera ca eu inca tin butonul apasat si tasteaza in continuare. Este foarte enervant mai ales cand joc Minecraft.
Am incercat sa ii pun o alta tastatura dar face la fel. Cum se poate rezolva? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa dai cu un antivirus ( recomand Bitdefender online). Apoi schimba Windowsul stergand intreg HDD-ul. Daca nici asa nu merge inseamna ca este de vina placa de baza si poti sa-l trimiti la reparat.