| Dorobantu_Vali_1991 a întrebat:

Cand vreau sa descarc metin2 tdl pe winrar sau alte jocuri imi da memorie insuficienta cand vreau sa istalez jocul pe disk local D dar imi arat memorie isuficienta pe disk local C si nu se mai instaleaza jocul ce pot face?

1 răspuns:
| DSpider a răspuns:

Când îl dezarhivezi, nu folosi drag-and-drop, fiindcă îl decomprimă mai întâi pe C:\ într-un folder temporar înainte să ajungă pe D:\. Folosește click dreapta - "Extract...".

Sau ai putea să mai ștergi din fișierele de pe desktop, ca să mai faci loc.