| BadCliché a întrebat:

FUNDA! Buna. Tot incerc sa imi instalez un joc in PC,mi-l downloadeaza, insa cand dau sa il instaleze imi da eroare ca nu am memorie insuficienta. Problema e ca in Local Disk (Dhappy am 378 GB liberi, in Local Disc (Chappy am 22 iar jocul ocupa numai 1.24 GB... Ce sa fac, care credeti ca e problema?

5 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Cand dai sa-l instalezi incearca sa alegi sa il instalezi in d.

| BadCliché explică (pentru suffarstar):

Asta am si facut. Si tot imi da eroare. Scrie "Your disk space is not enough".

| suffarstar a răspuns (pentru BadCliché):

Esti sigura ca ai loc? Da-i un click dreapta pe local disck D si local disck C, dupa aia dai properties si spune-mi cat scrie la free space.

| BadCliché explică (pentru suffarstar):

Local Disk D : 378 GB FREE
Local Disk C : 22.2 GB FREE

| suffarstar a răspuns (pentru BadCliché):

Lol.Nu stiu ce sa mai spun. Daca vrei baga asta yo_abelbejan2011@yahoo.com si voi vedea ce pot face.