| KiLLeRthEb3st a întrebat:

Candy crush saga pe face book nu merge acum cateva saptamani mergea dupa cateva zile a mers 1 zi si acum nu mai merge pe alt computer merge la alti merge am reinstalat windowsu am folosit ccleaner am dat report am defragmentat totul si tot nu vrea sa porneasca am siun screen shot http://imageshack.us/photo/my-images/13/eroaret.png/ am incercat si alte browsere dau funda

Răspuns Câştigător
| MGBogdan a răspuns:

Mie mi-a mers in fiecare zi, o fi o problema de la tine din setari de pe undeva, nu cred ca ar fi de vina calculatorul