| bogdan324 a întrebat:

Care call of duty v-a placut cel mai mult? mie modern warfare 3

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Call of Duty 4: Modern Warfare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie to modern warfare 3 mi-a placut cel mai mult. LAm terminat de 5 ori

| Me2 a răspuns:

Tot cod mw3, misiunea care mi-a placut cel mai mult a fost hunter killer, cand iti treceau avioanele de vanatoare peste cap si iti zburau rachete peste cap, portavioane mari pe langa tine, iar tu o furnica intr'o barca gonflabila...intr'un fel mie imi place mai mult decat battlefield 3 chiar daca bf are harti mult mai mari

| bogdan324 explică (pentru Me2):

Mie mi-a placut misiunea dust to dust, ultima misiune pentru ca in sfarsit reusesc sa il prind pe makarov, cu toate ca e foarte grea misiunea(eu am inceput jocul pe veteran), pacat ca yuri, soap si ghost nu mai traiesc

| RaduHD a răspuns:

Toata seria Modern Warfare a fost bestiala.

| 愛佳 a răspuns:

Bo2