| fatpookie a întrebat:

Care consola este mai buna ps3 sau xbox 3600. Am cumparat un ps3 500 gb si Gran turismo6 si The Last of Us dar parca nu ma prea fascineaza ps3-ul..Va rog sa ziceti la liber care consola credeti ca e mai buna.DAU FUNDITA IMPODOBITA CU CE VRETI DAR VREAU UN RASPUNS BUN SI ARGUMENTAT!

3 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

3600? laughing))) taie un 0 si in legatura cu ce consola e mai buna faza e ca nici una ambele sunt la fel am un xbox 360 si am un prieten cu ps3 tot ce e diferit sunt exclusivitatile atat piesele sunt la fel

| slenderica a răspuns:

Ps3

| HighDefinition a răspuns:

XBox.