| ZwErG a întrebat:

Salut.Am si eu o problema.Am un Xbox 360 Phat si de curand mi-au aparut 2 linii/becuri/cercuri (cum vreti sa le ziceti) si mereu cand pornesc consola si intru intr-un joc se inchide dupa un minut.Mentionez ca mi-am cumparat si un ventilator auxiliar sa nu se supraincalzeasca.

1 răspuns:
| Mihaitza009 a răspuns:

Placa video din acel xbox s-a ars din anumite motive si de aceea iti face eceste figuri
singura sansa este sa te duci cu el la un service sa il repare sau daca stii sa-l faci sa cumperi tu acea placa video funda?