| kriskti a întrebat:

Care e diferenta intre un produs US si unul normal? De exemplu am vazut la tastaturi.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

La tastaturi difera layoutul pentru taste, de exemplu la US nu ai ș, ț, ă, î, â pe tastatura, fiecare tara are layout-ul sau.

| kriskti explică (pentru Intruder19):

Si mai am o intrebare. Cand dau luminozitatea mai mica, de ce tot se intrerupe luminozitatea? Sau asa e normal.

| Intruder19 a răspuns (pentru kriskti):

Depinde de sistemul de iluminat al tastaturii, normal nu ar trebui sa se opreasca iluminarea, doar sa scada intensitatea luminii