| crystyvararu a întrebat:

Care este cel mai bun sponsor la goalunited? FUNDAA

Răspuns Câştigător
| adrian550 a răspuns:

Nu exista un sponsor care sa fie cel mai bun. Toti sponsorii sunt buni in felul lor, de exemplu:
-cel care iti da multi bani pe saptamana e bun daca ai in liga multe echipe pe care nu le poti bate(EX-300.000 de baza si 9000 pe punct)
-cel care iti da multi bani pe punct daca esti in liga cu echipe slabe si poti castiga multe meciuri( EX-50.000 DE BAZA SI 200.000 PE PUNCT)
Eu iti recomand sponsorii care nu dau foarte mult pe saptamana, dar care asigura de asemenea o suma importanta si daca castigi cele 2 meciuri din saptamana (EX-200.000 DE BAZA SI 50.000 PE PUNCT)