| Ezio13 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din jocuri? happy

Răspuns Câştigător
| JoshuaNNN a răspuns:

Sincer? Am mai multe personaje preferate, dar astea sunt cele de care imi aduc aminte:
-Altair din assassin's creed 1
-Agent47 din toata seria hitman happy

4 răspunsuri:
| gamestoper1998 a răspuns:

Dr freeman din seria half-life printul persiei(prince of persia) si Marine din jocul doom3 si da este un nume, Marine.Jocurile acestea m-au adus la suflet rau de tot din toate punctele de vedere.Ar mai merge vorba-cea agent 47, bond din seria james bond si alte personaje mult cunoscute...dar eu le prefer pe primele.

| Rysor a răspuns:

Agent 47 din jocul Hitman.
Altaïr Ibn-La'Ahad din jocul Assassin's
Creed II.
Spy din jocul Team Fortress 2.
Ninja din jocul Metin2.
Crew din jocul Counter-Strike.
Ş.a.

| Ezio13 explică (pentru Rysor):

Azui creca ai gresit cv...