| andreisoci a întrebat:

Care imi poate da un counter strike 1. 6? dar sa gaseasca serverele la Internet, adica sa gaseasca si el servere nu doar sa bag la favorite si sa le vad pe alea, sa pot sa vad mai multe servere, si sa nu fie modificat counter-u adica sa fie skinurile originale, dau

7 răspunsuri:
| bLacKxXanGeL a răspuns:

Http://www.filehosting.org/.......05.11.zip

Gaseste ffff multe sv la internet!
Funda?:D

| andreisoci explică (pentru bLacKxXanGeL):

Are virusi? cs-u asta il ai si tu? ce antivirus ai? skinu-urile sunt cele normale?

| bLacKxXanGeL a răspuns:

Nu are nici-un virus!
Pe asta il folosesc eu!
Skinurile sunt cele normale!
Ti-l recomand ca e ffff bun

| andreisoci explică (pentru bLacKxXanGeL):

Daca e bun cs-u si nu are virusi iti dau Fundalaughing, ca acum nu am timp sa il descarc...

| andreisoci explică (pentru andreisoci):

Yostar nu pot sa descarc cs-u, dau pe dowload si imi apare sa completez e-mailul meu si inca ceva, cum se descarca?

| bLacKxXanGeL a răspuns:

OOOffffff! Scri e-mailul tau acolo si dai click pe "Request Download Link"
E ffff bun cs-ul!