| a12 a întrebat:

Care joc de pe pc, racing credeti ca e cel mai realisti?

Răspuns Câştigător
| denispatrik a răspuns:

DiRT 3 Dar are niste cerinte :O

| a12 explică (pentru denispatrik):

Dirt 3 imi merge si e super

5 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Gran turismo pe PC rolling on the floor putin gandesti sinkezie... Gran tursimo e doar pentru PS3 PSP, PS2, Xbox360. Dupa parerea mea Test Drive Unlimited 2 e cel mai realist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gran Turismo

| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut a12.

Ți-aș putea recomanda jocul LiveForSpeed, este un joc racing, care poate fi jucat și în FreeRoam. Este un joc cu o grafică excelentă, poți băga anumite mod-uri de mașini, în timp ce joci poți vizualiza de la volanul mașinii. Dacă ai și un steering-wheel, și mai bine (poți să schimbi viteza, ajustând controalele de la opțiuni).

Și este și free, doar scrie lfs pe Google.

Sper să-ți placă.

Baftă. happy

| DarkBoy1 a răspuns:

Need for speed the run