| 1HalfOp a întrebat:

Care ma ajuta sa imi schimb numele la messenger sa se schimbe la toti din lista!

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Schimbă numele de la bara de opţiuni de sus, *Messenger*, *My contact details* apoi salvează şi de la *Actions*, tot de pe acea bară, click: *Send my contact details*, selectează toată lista şi trimite.

| dannys a răspuns:

Intri in Messenger, selectezi Actions->Send My Contact Details->tii apasata tasta Shift si cu mouse'ul selectezi toate persoanele din lista ta, dai Finish si gata.