| Parlit a întrebat:

Care marca de laptop este mai buna pentru jocuri si in general, mie imi place Asus dar vreau si alte pareri. Funda

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Frate contează piesele din laptop, nicio firmă nu e mai bună ca alta rolling on the floor când vă aud mor.

| TheKingBacca a răspuns:

Asus
Toshiba

Tu alegi.

| Bobbye a răspuns:

Uita-te la produsele Lenovo. Din ce am vazut si stiu au laptop-uri foarte bune de gaming.

| Andrei9822 a răspuns:

Alienware este cea mai buna marca clar net superioara celorlalte. Este dedicata jocurilor video. Dar costa foarte multlaughing Dar un alt laptop bun af fi Acer care momentan au scos unul foarte performant de curand. Uite un link informativ https://zonait.tv/acer-are-un-laptop-cu-ecran-curbat/