| tocflorin a întrebat:

Care stie ce sa fac sa nu mai imi scoata playeri pe servarul meu de metin ii scoate incontinu inclusiv pe mine

mersi de ajutor dau funda:*

4 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Poate pentru ca ai pc slab sau ai bagat prea putini MB in virtual pc sau e din cauza ca nu-i hostata ti-as recomanda sa dai un reboot la server sau uite alta chesti ai probleme cu loginul adica nu merge sate loghezi bine plus lagul mare

| tocflorin explică (pentru cavalerul11):

Am procesor Intel cuatro core 4 gb rami si am bagat 2 GB in virtual pc n-are cum sa fie de la aia

| piTiCcu a răspuns:

Lag prea mare la pc sau de la net.

| RememberTinKode a răspuns:

Asa intrebare asa raspuns:
Da' mere!