| zoNNe00 a întrebat:

Care stie daca imvu dauneaza calculatorului? mi s-a stricat de 3 ori cand il aveam pe pc si nu stiu ce zic unii ca "ITI TREBUIE UN ANTIVIRUS BUN" asa ca imi puteti zice si mie ce virus imi pastreaza pcul curat? sau daca dauneaza rau imvu? dau funda la cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| Alextusent a răspuns:

Intra pe idownload.ro,alege categoria ANTIVIRUS / SECURITATE WEB si downloadeaza nod32 sau avira sau norton, vezi si tu ce gasesti pe acolo. Funda?

1 răspuns:
| mariana123novela a răspuns:

Nu dauneaza