| amorezatii a întrebat:

in legatura cu Counter-Strike! Stie cineva cum se numeste Counter-Strike-ul din acest video? http://www.youtube.com/watch?v=D7T-dwXsgzA si daca stiti lasati si un link de unde sa il iau!
Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tot cs 1.6 clasic, dar server-ul pe care juca ala arata asa schimbat.

| amorezatii explică (pentru anonim_4396):

Nu are cum sa cum sa fie de la server. e total schimbata grafica! Astept alte raspunsuri

| anonim_4396 a răspuns (pentru amorezatii):

Ba am mai gasit si eu servere. tu vezi ca arata altfel harta dar tot aceeasi e.