| Kayle a întrebat:

Care sunt cele mai tari metine private romanesti pvm? (sa aiba rate cel putin 500%)

18 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Www.dotagaming.com(este mt2explossive)cu ratele de 600% si se da eventuri zilnic si level max este 127.

| KikroPSY a răspuns:

Pai sunt mai multe:hellwordmt2
extrememt2
empiremt2
mondialmt2
cam atat stiu eu... astea au rate 500+

| Khanikua a răspuns:

Metin united are ratele 1000% si kel mai marfe lvl e 127

| Adelyn24 a răspuns:

Eh fratilor metinele astea mi se par prea usoare laughing eu joc Metin2Arena incercatil:ratele sunt bune pana in 500%, sv PvM-PvP, sv PvP nu este inca deschis dar PvP este max lv 127, foarte tare!

| Adelyn24 a răspuns:

Metin2Arena server PvM-PvP ratele:max 500%, lv max 127 PvP nu merge momentan!

| King_7212 a răspuns:

Pai stiu blacknightmt2 united si deluxe e foarte tare united daca vrei pentru funda iti dau contul meu pe united de lvl 95 king+0 cu piatra grabei+6 si arma de 70+9 cu 3 pietre sunt ninja

| DeGea1 a răspuns (pentru King_7212):

Slab am un cont pe united cu king +0 sirius +8 si 2+6 pietre +6 a da si lv 100

| Koala a răspuns:

EarthMt2 faci 2kkk in 1 ora in v2 faci un mental faci p corpu sifaci de a bani Bft... Funda?

| royaldestroy a răspuns:

Cum a zis si Laurus. METIN2UNITED este un *** de sv! incearca si u metin2hammer mondialmt2! astea's sv smechere! vrei sa vb ceva cu mine? me.acidulat! add repede cat mai ai timp! pana la 20:00 sunt pe mess

| TavyTzu a răspuns:

Cum zic unii metin2 united cresti repede in 2 zile am facut 103 si am king 9+ si cutite de 80 9+

| Al3x_5265 a răspuns:

Recomand Metin2Tim

| Albanezu1212121 a răspuns:

Metin 2 appolo e tare rau

| UnNumeCeDrq a răspuns:

Fratilor incercati Energy Metin2 e un server pe hamachi foarte tare toate ratele 1000% + pe server au si king4 va dati seama?!?!?!
Ok deci :
RETELE:EnergyMetin2_6/7/8/9/10
PAROLA : 123 (la toate)
Server momentan OFF dar se va redeschide in curand...
Prezentare Server : http://www.youtube.com/watch?v=qKVTPbdAOnM...Cand se va redeschide va asteptam sa intrati

| Naruto999999 a răspuns:

Incearca metin2 explosion2

| Dany_Yo_1998 a răspuns:

Sal lume incearca metin3d

| Laurus a răspuns:

Metin2 united e un ****. pica mult si se ia ban usor. daca vrei un metin2 privat frumos incearca metin2tim. e romanesc rate destul de bune ( lvl 70 in 3 ore) si nu e exagerat cu itemele. sunt doar itemele normale de pe ro

| Kristy_Petru_1997 a răspuns:

Apucate de metin2 desire
cel mai fain metinwinking
si e pvm

| TheGeBS007 a răspuns:

Inceraca Metin2Steel(http://www.metin2steel.in/) eu cred ca este cel mai tare server rate 1000% acum s-au implementat 49 armuri noi arme noi level maxim 250multi playeri serverul este online daca vrei sa intri add me: smecheriecumotor@yahoo.com;)