| mihaimos3 a întrebat:

Cata memorie ocupa Fifa 13 pe PS 3? Pe spatele jocului scria ca ai nevoie de cativa mb. Jocul nu trebuie instalat? (rog un raspuns de la cineva care chiar are Fifa 13 pe PS 3)

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal big grin

Cerinte de sistem minime: Fifa 13 (PC)

OS: Windows Vista SP1 / Windows 7
CPU: 1.8 GHz Core 2 Duo CPU
RAM: 2GB pentru Windows Vista & Windows 7
DVD-ROM: 8x
HDD: minim 8.0 GB spatiu liber
Video: placa video cu suport 3D accelerated, 256 MB si suport pentru Pixel Shader 3.0
(Placi video minime suortate: ATI Radeon HD 3600, NVIDIA GeForce 6800GT )
Placa de sunet: compatibila DirectX 9.0c
DirectX: 9.0c
Online Multiplayer: 2-22 jucatori, conexiune la internet 512 kbits/sec sau mai bun

Cerinte de sistem recomandate: Fifa 13 (PC)

OS: Windows Vista SP1 / Windows 7
CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4g / AMD Athlon II X4 600e 2.2g CPU
RAM: 2GB pentru Windows Vista & Windows 7
DVD-ROM: 8x
HDD: minim 8.0 GB spatiu liber
Video: Nvidia 8800 GT / ATI Radeon HD 4650
Placa de sunet: compatibila DirectX 9.0c
DirectX: 9.0c
Online Multiplayer: 2-22 jucatori, conexiune la internet 512 kbits/sec sau mai bun