| AnonymousMLG a întrebat:

Cate meciuri imi trebuie castigate ca sa rankez din Silver Elite in Silver Elite Master?
Am peste 300 winuri [nu ma crede un noob care joaca ca un prost si este carat], 800 ore. Pot sa fac overwatch in Silver Elite Master?

3 răspunsuri:
| eduardooo a răspuns:

Daca ai peste 300 de comp castigate si inca esti in Silver inseamna ca joci destul de rau (fara suparare) rank up sistemul se ia dupa skillul tau individual + sa ai cateva meciuri consecutive castigate, daca nu castigi incearca sa fii macar pe locul 1 la sfarsitul meciului sa faci si tu ceva kill-uri.
Iar pentru a putea debloca owerwatch-ul trebuie sa ai rank de la gold nova 2 in sus. bafta!

| AnonymousMLG explică (pentru eduardooo):

Ai inteles gresit!
Si fratele meu mai mare o jucat, el o facut si 500 de ore
Eu pe atuncea ma jucam CSS

| eduardooo a răspuns (pentru AnonymousMLG):

Data viitoare expirma-te mai bine reciteste te rog intrebarea, Nu ai specificat ca a mai jucat nimeni pe acel cont sau ma rog.Bafta