| fantimbaland a întrebat:

Cate misiuni are jocul sniper ghost warrrior...

6 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Multe... Pe mine ma plictisit asa ca nu am mai jucat...

| fantimbaland explică (pentru chronoStrix):

Mie imi place la nebunie...am ajuns la faza unde am dat foc unei plantati de droguri

| chronoStrix a răspuns (pentru fantimbaland):

Nu mai tin minte... Cred ca stiu misiunea la care esti. E interesant jocul, mai ales fazele alea cand arata glontul in slow-mo cum iese de pe teava love struck. Pe mine m-a plictisit o misiune pe noapte...

| fantimbaland explică (pentru chronoStrix):

Gata l-am terminat ii super fain abia astept sa apara si partea a 2

| chronoStrix a răspuns (pentru fantimbaland):

Bravo! Nu stiu daca o sa apara partea 2. Iar daca o sa apara, nu o sa apara curand.

| fantimbaland explică (pentru chronoStrix):

Da,o sa apara si partea a doua in 2012 dar nu mai stiu luna...dar sigur va aparea