| G30rGe a întrebat:

Caut interesanti pentru creearea unui server de sa-mp, sa putem discuta, sa ne facem un host, un gamemod si tot ce trebuie.
Apropo : Nu ma pricep la script, deci ar fi bine ca tu sa te pripeci.
Nu am mai facut asta pana acum.
Admini, fondator, am mai avut pe servere, cu ceea ce consta in joc, cu comenzi, ma descurc.

Astept raspuns, daca nu direct mesaj in privat. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-mi dai add la ID : genetic.alex [YAHOO]. Vorbim acolo, pare interesant proiectul asta. PS: Sunt scripter.

| aaaaa_8179 a răspuns:

Te pot ajuta cu Gamemodul, ma pricep cat de cat la script... dar doar daca il hostezi tu... eu nu am host.

kiler1st@yahoo.com

| aaaaa_8179 a răspuns (pentru aaaaa_8179):

Daca vrei sa vb, id-ul meu e killer1st@yahoo.com *