| Olivers a întrebat:

Caut Jocuri pentu configuratia : Jocuri de genul Survivale, Action, Race, War!
Procesor : Intel Core i3 4160 @ 3. 60GHz
Haswell 22nm Technology
Ram: 6, 00GB Dual-Channel DDR3 @ 799MHz
Placa Video : SyncMaster (1280x1024@60Hz)
2047MB NVIDIA GeForce GT 730 (ASUStek Computer Inc)
Motherboard: ASRock H81M-VG4 (CPUSocket)

Răspuns Câştigător
| hkkshddd a răspuns:

Nu cred ca ti-ar putea duce Gta V dar Gta IV duce cu siguranta
Cs go
Battlefield 3 ti-ar merge destul de ok, suficient cat sa te poti juca cum trebuie
killing floor 2
left 4 dead 2
Call of duty 4 modern warfare, modern warfare 2, modern warfare 3
Call of duty black ops 1 si 2 ti-ar merge bine
Outlast 1
Need for speed hot pursuit 2010 si the run
warframe
Paladins
gta san andreas multiplayer ti-ar merge foarte bine
Dayz jocul e cu zombi din cate stiu
7 days to die

Cred ca am nimerit cam toate punctele pe care le-ai cerut (race, action, survive, war)

| Olivers explică (pentru hkkshddd):

Am jucat Gta 5 pe mdeium chiar si am terminat jocul

| alexboss2020 a răspuns (pentru Olivers):

Man ai duce jocuri pana in 2014, de ex fifa 14, cod aw(setari low), oulast 1, left 4 dead 2, nfs rivals, battlefield 4, pes 2017, cs go, LOL, Dota 2, GTA V, Mafia 2, War of honor, A8 6600K 4.2 GHZ, RX 460 4GB, 8gb ram