| Hiken a întrebat:

Caut un Counter Strike 1.6 pe care sa mearga codurile si daca puteti sa imi dati un aim functionabil testat de voi.
Va rog un Counter Strike in afara de Bestial,XTCS,LANT, LANT FINAL, Non-Steam v27-v23 pentru ca dau pe ele si nu pornesc pur si simplu nici nu imi apare in Task Manager... Daca stii ce are imi puteti da o informatie cum sa rezolv si dau FUNDA ori pentru CS + COD ori pentru REZOLVARE CS-urilor ENUMERATE sau unul dintre ele. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Valy800 a răspuns:

Iti recomand cs 1.6 merdiso o sa mearga codurile

| Hiken explică (pentru Valy800):

Am merdiso si nu merge...

| vali13 a răspuns:

Ia de aici ca merg toate codurile eu sunt multumit de el
http://downloadcs16.com/
dai acolo unde scrie click aici pentru a downloada funda?

| Hiken explică (pentru vali13):

CS-ul asta il am sieu, dar tot nu merge naiba... Imi explici de ce nu merge? Am luat Silent Aim si dadeam dupa ce il puneam in bara pe Leis.exe si nu mergea intram in joc si tot nu mergea.Am dat INSERT, END, DEL si tot nu pornea nimic. Da-mi si mie codurile tale care iti merg uploadeazale tu te rog si spune-mi tu cu ce joci ca sa mearga OpenGL sau D3D sau Software?