| stelistul97 a întrebat:

Ce antivirus sa instalez care sa nu afecteze compu. Pt ca am instalat 1 antivirus si imi merge compu ca dracu. Va rog un ativirus sa nu afecteze. Multumes
Funda

Răspuns Câştigător
| TrollHeart a răspuns:

Bun, incearca avast, windows defender, nod 32 e foarte slab, avira nu consuma foarte multe resurse deci ar fi potrivit... funda?

4 răspunsuri:
| TrollHeart a răspuns:

Nici un antivirus ( majoritatea ) nu afecteaza PC-ul in mod negativ, doar ca ai tu config slab la PC... Pariu ca ai 512 mb ram laughing. oricum... incearca avira, avast, unu fff bun : Windows Defender

| stelistul97 explică (pentru TrollHeart):

Am 1 gb ram

| TrollHeart a răspuns (pentru stelistul97):

Bun, incearca avast, windows defender, nod 32 e foarte slab, avira nu consuma foarte multe resurse deci ar fi potrivit... funda?

| darck1999 a răspuns:

Avira avast avg trojan funda plz

| cosmzx a răspuns:

Incearca nod 35 smart security
funda?