| NotBad a întrebat:

Ce ar trebui sa fac "Cannot find Euro Truck Simulator 2 in your Steam library. Is your Steam account private? If yes change it status to public and try again."?

3 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Salut, pai acceasi problema am avut-o si eu. Daca este vorba despre ETS2MP trebuie sa il instalezi in folderul : Steam/SteamApps/common/Euro Truck Simulator 2. Acolo instalezi Multiplayer-ul. Daca nu incearca aici, s-a deschis un topic pentru ca mai multi au aceasta eroare : http://steamcommunity.com/......334783976/ Funda?

| NotBad explică (pentru RocKzZ):

Este vorba despre ETS2MP,doar ca asta imi zice cand trebuie sa-l descarc de pe site.

| RocKzZ a răspuns (pentru NotBad):

Am vazut ca mai multi au problema asta si de aia se intampla ca ETS2MP nu iti gaseste jocul pe Steam, cumva trebuie setat pe public dar nu stiu cum. Incearca sa cauti pe net : How to set a game to public in Steam. Sau nu stiu ceva in genul asta si poate gasesti rezolvareawinking