| DavidAntonio a întrebat:

Astazi mi-am cumparat Euro Truck Simulator 2 de pe Steam si m-am jucat 2 ore si am si dat profilul si toate alea pe public.Ma duc pe site-ul truckersmp.com si dau register, sign in steam, si apas pe profilul meu si dupa imi zice Fix the errors below and try again
We were unable to find Euro Truck Simulator 2 or American Truck Simulator on your account, please ensure your profile is set to public and that you have played the game at least 2 hours

Răspuns Câştigător
| Ionut2019 a răspuns:

Faptul ca ai dat public datele de la joc, te-a costat. Sterge unde ai postat datele cu jocul.Contul cu datele de pe joc (serialul din el) a fost facut de altcineva. Practic ai pierdut "jocul" si altcineva se joaca cu ce ai platit tu. Nu mai poti face nimic. Eventual sa le scrii un mail la cei de pe site si le spui ca tu ai jocul si cineva ti-a furat datele. Sau sa aflii unde ai postat cine si-a facut cont cu datele de pe jocul tau. Bafta

| DavidAntonio explică (pentru Ionut2019):

Am rezolvat problema, nu mi-a luat nimeni jocul. Eu m-am jucat 2 ore fixe pe joc și încă nu se actualizase pentru truckersmp. Ms oricum!

1 răspuns: