| Cr7Ionutz a întrebat:

Salut imi merge darksiders 2? Cei care au mai jucat imi pot spune cum e jocul, mai mult puzzle sau mai mult cu bataie?

Cam asta am eu in PC:
Win 7 ultimate 32-bit

Procesor AMD Athlon(tm) 64 x2 Dual Core Processor 5200+(2 CPUs) 2.7 GHz

Rami 2 GB

DirectX 11

Placa video NVIDIA GeForce 9400 GT Approx total memory 1200MB

Rezolutie 1440x900

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| raikidd a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri cred ca siteul asta ar trebui sa fie undeva cand vrei sa pui o intrebare geniala "imi merge jocul x", am terminat jocul a fost f tare, si ai de amandoua si bataie si puzzle-uri debea de la jumatate jocului va deveni mai greu

| Cr7Ionutz explică (pentru raikidd):

Pe site-ul asta imi apare ca nu imi merge prototype 2 si dupa ce l-am luat imi mergea foarte bine deci nu prea am incredere in el...

| raikidd a răspuns (pentru Cr7Ionutz):

Siteul merge perfect(el are o baza de date cu cerintele oficiale si le compara cu componentele calculatorului tau, nu e nimic stricat)