| Kreatoru a întrebat:

Imi puteti spune va rog niste jocuri faine pentru acest PC? ( Fara Metin, Minecraft, NFS, FIFA, le-am jucat deja)

Processor: AMD Athlon(tm) 5000 Dual-Core Processor 2 (CPUs), ~2. 2GHz

Memory: 3GB ram

Display: NVIDIA GEFORCE 9400 GT 2GB

Răspuns Câştigător
| hkkshddd a răspuns:

Cs 1.6
Gta san andreas multiplayer (sau singleplayer, ce preferi tu)
Call of duty 4: modern warfare
Call of duty modern warfare 2
Call of duty black ops 1 (cam 45 fps cu setarile pe low)
Gta 4 posibil sa iti mearga
Team fortress 2
Left 4 dead 2
Killing floor
half life 2 deathmatch
Cs go cred ca ti-ar merge mai bine ca call of duty black ops avand in vedere ca stiu un prieten cu un laptop cu 1 gb placa video, 4 gb ram si pentium 4 care s-a jucat in single player si zice ca ii merge bine.

4 răspunsuri:
| NeaMih4i a răspuns:

Cs:go, gta 4 cred, sims, transformice laughing, cs 1.6. samp, gta san andreas, don't starve, don't starve shipwrecked

| GabiRo a răspuns:

Outlast,the forest, men of war, mount and blade(primul), dirt 3, rome:total war,

| DanaBOSS a răspuns:

Transformice,SIMS