| mihainet a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung galaxy Nexus si iphone 4s?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone e mult mai bun.Dar este mai bun Samsung galaxy S2.

Răspuns utilizator avertizat
| SiLLent a răspuns:

Samsung pentru ca IPhone are sistem MAC si e foarte usor de distrus divizand programele si aplicatiile la fiecare utilizare(dar foarte putin). deci prin uramare decat un IPhone care te tine in jur de o luna(daca vrei sa-l folosesti bine) mai bine un Samsung care te tine!

| mihainet explică (pentru SiLLent):

SiLLent, te-au mintit fetele mai pentru ca iphone-ul tine mult mai mult. Crede-ma ca am trecut cu un atv peste el si apoi am putut sa sun. Deci pana si eu am ramas masca.

| SiLLent a răspuns (pentru mihainet):

Ma refeream la partea tehnica nu la rezistenta sistemul MAc se distrugfe cel mai usor