| alex2222 a întrebat:

Ce ati vota dintre battelfield(seria), call of duty(seria), gta(seria) si fifa(seria). Cel care argumenteaza cel mai bine de ce avotat unul dintre aceste jocuri primeste funda!(scuze ca se repeta intrebarea)

Răspuns Câştigător
| mrclaust a răspuns:

Ca serie as alege COD deoarece toate jocurile au depășit așteptările la vremea lor cu mult și chiar și cod 2-3 se mai joaca lumea(single-player), si chiar si acum Modern Warfare 2 e unul din cele mai jucate multiplayere din lume pe toate consolele rivalidat tot de un COD și anume Blackops. COD va veni anul asta cu 3 DLC pentru Blackops și anume ANNIHILATION, FIRST STRIKE respectiv Escalation (cum a fost de la Battlefield Bad Company 2 la Battlefield Bad Company 2 Battlefield Bad Company 2 Vietnam) și tot anul asta cred ca apare și modern warfare 3 dar nu sunt foarte multe informati oficiale. Ca cel mai tare joc as alege Battlefield mai ales ca nu mai e mult pana la Battlefield 3, dar sa nu pierdem din vedere ca Battlefield online, Battlefield play4free sunt și ele foarte jucate dar nu sunt cine știe ce și sa nu uitam ce dezamăgire a fost primul joc. GTA a fost o serie de jocuri minunate dar doar pentru jucătorii care se jucau din când în când de distracție având cont ca îmi amintesc atunci când eram mai mic ma duceam la un netcaffe și ma jucam doar ca sa omor oameni pe strada. Iar seria fifa nu cred ca poate fi numita serie având în vedere ca e cel mai slab joc care îl știu (recunosc ca nu îmi plac jocurile sportive, dar am dreptate), și cei de la EA îl vând anual spunând ca l-au îmbunătățit dramatic dar acest lucru se poate observa ușor ca nu este adevarat. Sper sa fi decacord cu mine. Si dacă vrei un joc mișto încearcă Bulletstorm (cel mai diabolic, amuzant, nesimțit și super shooter (partea de multiplayer ...ee nu toate pot sa fie perfecte.