| T1beriu2000 a întrebat:

Ce bonusuri sa pun la iteme pe metin2 tequila ca sa nu fiu batut? (toate accesoriile + armura + arma )

Răspuns Câştigător
| TheLoneWolf a răspuns:

Ca sa nu fi batut tongue pai depinde poti sa ai si cele mai bune itm de pe sv deca nu sti sa joci degeaba..pai pui full pv si iti faci seturi cu sabie 2 maini, altu cu pumnal sageti si daa facu duel cu shamani faci altu cu clopot evantai...critica pe itm, samiom si magie pe scut si coif, pe arma la fel full semi om si cam tata cred tongue nu stiu metinu tequila

1 răspuns: