| Bogdyy15 a întrebat:

Ce campioni sa imi iau pe lol? Am buget foarte mare dar nu stiu ce campion sa imi iau. Mi-ar place vreun assasin dar daca nu stiu sa joc cu el? Voi ce campioni imi recomandati? Ce ziceti de Twested Fate? Este bun? Dau funda

3 răspunsuri:
| TelefonLg a răspuns:

Ia Zed/Talon, tf nu e asasin e apc

| Bogdyy15 explică (pentru TelefonLg):

Da stiu ca twisted fate e apc dar mi-a placut cum joaca si nu stiu daca stiu sa joc cu el daca mi-l iau. Tu ce zici?

| TelefonLg a răspuns (pentru Bogdyy15):

Pana la lv 30 nu prea conteaza ce joci dupa aia conteaza adica macar sa iti iei champ pentru lane ala de exemplu renekton-top mid-oriana jungle-kha zix adc-graves si support janna