| Alecsandriii a întrebat:

Ce fel de jocuri ar putea sa intre pe un pc de
Procesor:Intel Core i3, 2.4Ghz
Memorie RAM: 4096MB
Hard Disk:1000GB (1TB)
Placa Video 1GB
Unitate opticabig grinVD-Writer
de ex:intra GTA 4, GTA 5 (am auzit ca in acest an va aparea pe PC), CS GO ETC...

Cel mai bun raspuns FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| bistarcro a răspuns:

Nfs Run, Nfs World, Assassin's Creed 4, WOW WORLD Of Draenor(e un joc super,e cu mult schimbat fata de primul wow,curge sange,ti-se misca barba, se reflecta lumina, apare umbra si multe altele), Dota 2, Call Of Duty Ghost(si asta e un super joc), Watch Dogs, Fifa 14(dupa mine pes 2014 eu un joc praf fata de fifa)si multe altele

1 răspuns:
| DuDDy24 a răspuns:

PC? un i3 de 2.4 Ghz imi aduce mult mai mult a laptopthinking
SPune-mi exact ce placa video ai...procesorul si ramul ar trebui sa fie suficiente pentru GTA 4 si CS GO (nu stiu sigur de GTA 5, cerintele inca sunt cam in ceata). Conteaza enorm placa video, deci astept raspunswinking