| Adidas200 a întrebat:

Ce im recomandati Windows 7 sau Xp? Pentru gamming si photoshop dastea.Pai ca caracteristi tehinoce am asa:
Procesor:3.0. dual core
Ram:2gp DDR2
Memorie HDD:500
Placa video:Nvidia GeForce S6700
Sunet:Relatek
Mai trebuie sa adaug?

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Salut Adidas200.Ti-as recomanda Windows 7, deoarece la anul Microsoft Corporation, va inceta suportul pe Windows XP!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Cel mai bine ar fi Xp!
Crede-mă!

| CrappinMorth a răspuns:

Windows 8.1 daca poti face rost de el, consuma MULT mai putin decat Windows 7, iti mareste performanta in jocuri:
BF3 Windows 7 : 25-30 fps ultra
BF3 Windows 8 : 50-60 fps ultra
Daca nu, ia-ti XP.

| SpikeSpigel a răspuns:

Windows 7, pentru XP nu prea merge PhotoShop, dar cred si windows 8 eu pe windows 8 am prins 50 FPS pe Gta iv dat pe medium, nu am incercat si cu windows 7 pentru ca am calculatorul de vreo 3 saptamani si nu instalezi windowsul doar ca ma plictisesc