| Player54 a întrebat:

Ce jocuri cu cerinte mici de sistem stiti si sa fie si faine? am 1, 6 ghz procesorul si 1gb ram.

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Uite o lista cu jocuri ce iti merg eu iti dau doar cateva si care sunt super:el matador,marc ecko's gettin up,battlefield vietnam, spiderman 3, swat 4, gta san andreas, total overdose etc.

3 răspunsuri:
| mihaikatona a răspuns:

Poftim un site cu jocuri fainute http://www.gameswitch.co.nr/.

mai poti incerca:
1)age of empayer3(poti sa incerci si 1 si 2 dar sa nu incerci 4 sigur no sati mearga.v.1=v.2 ambele au catapulte si sabi iar v.3 sunt tunuri si pusti)
2)heroesm3(nu incerca o versiune mai noua ca no sati mearga si v.3 ii mai fain)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farming simulator

| Daniel_Dano_1996 a răspuns:

Resident Evil 4