| MuLti a întrebat:

Spunetimi si mie niste jocuri horor, groaza va rog înafară de outlast DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Resident Evil 4 si 5, Wolfenstein, NecrovisioN: Lost Company, Dead Space 1, 2, 3 - astea sunt Horror Shooter! Bafta!

1 răspuns:
| AliensAreHere a răspuns:

OUtlast whistleblower,Which,Vapour,Cry of fear,Slenderman (toate),Amnesia(toate),Lucius,One late night,Erie, Insanidade,haunted memories,Haunt,Manhunt, Kraven Manor.
Am pus mai multe, mai mult sau mai putin creepy/horror, mai noi sau mai vechi, depinde de preferintele tale si nivelul de toleranta pe care le joci. Sper ca am ajutat.