| maya599800 a întrebat:

Ce jocuri faine mai cunoasteti? mie imi plac jocurile gen fantasy ca runes of magic, aika... am multe si mai vreau voi ce jocuri din astea mai jucati?/

Răspuns Câştigător
| timioros a răspuns:

Intra pe http://mmohuts.com/gamelist si gasesti acolo toate jocurile mmorpg gratuite si joci runes of magic? daca da da-mi un mesaj pe TPU. sper ca te-am ajutat

| maya599800 explică (pentru timioros):

Da joc runes of magic si imi place mult. eu sunt elf cu clasele mage-lvl20 si warden -lvl12

| maya599800 explică (pentru timioros):

Da joc runes of magic

4 răspunsuri:
| balutza a răspuns:

Pai...incearca conquer, metin2, World Of Warcraft, 4Story. Sper sa te ajute, bafta!

| geani1234 a răspuns:

Ca jocuri ai vr online?