| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Ce jocuri îmi recomandați? În afară de : Seria NFS, Gta-urile, Seria Gothic, Spore cu exapansiuni, Ford, Sacred bine mai sunt câteva dar nu contează.

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Cu toata placerea iti recomand Seria Assassins Creed, Call of Duty, Wolfenstein, Battlefield, Serious Sam, Duke Nukem, Tomb Raider si seria Metro (Metro 2033 + Metro Last Light)
Sper ca te-am ajutat! big grin

2 răspunsuri:
| JustSolutions a răspuns:

Iti recomand dishonored sunt sigur ca va fi dupa jocurile deja jucate de tine o gura de aer

| FloRyN36 a răspuns:

Iti recomand BlackShot