| AlexBosssteaua a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pe preocesorul Intel(r) pentium(r) dual cpu e2180 2ghz 1 gb ram si placa video Intel(r) g33/g31 express chipset family? dau funda al cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Gta vice city, San Andreas, NFS underground, underground 2, most wanted, COD 1 si 2, wolfenstein, the punisher, counter stike source...cam atatea imi vin in minte, dar poti intra sa cauti jocuri aici http://www.game-debate.com/games/
Ar trebui sa iti meaga jocurile aparute pana prin 2006.
Ai nevoie de o placa video dedicata si ceva mai mult ram, procesorul e acceptabil;)

| AlexBosssteaua explică (pentru DuDDy24):

Mersi mult!

| AlexBosssteaua explică (pentru DuDDy24):

Cam cat ram 3 gb ram ajung?

| DuDDy24 a răspuns (pentru AlexBosssteaua):

Da, 3 gb ar fi suficienti pentru procesorul ala, te-ar ajuta enorm si o placa video dedicata. Daca esti interesat am eu un Hd6670 1gb ddr3 128 bit de vanzare la 150 lei cu 2 ani garantie. Ruleaza garantat majoritatea jocurilor aparute, inlusiv battlefield 4, assasin's creed 4, crysis 3, etc.winking

| AlexBosssteaua explică (pentru DuDDy24):

Imi merge sims 2?

| DuDDy24 a răspuns (pentru AlexBosssteaua):

Da, sims 2 o sa iti ruleze fara problemewinking

| AlexBosssteaua explică (pentru DuDDy24):

Salut lume! Imi puteti spune si mie de ce nu mi se mai deschide minecraftul. adica pana acuma imi mergea sa ma joc pe el. Cand pornesc Minecraft-ul imi apare scrisul ala cu minecraft si se opreste. Dau funda celeui care m-a ajutat
ma poti ajuta?

| AlexBosssteaua explică (pentru DuDDy24):

Fifa world?

| DuDDy24 a răspuns (pentru AlexBosssteaua):

Incearca pe low si cea mai mica rezolutie, dar nu iti garantez ca o sa fie playable...Ai nevoie neaparat de o placa video dedicatawinking

10 răspunsuri:
| The4Ever a răspuns:

Gothic. Stiu ca cere cerinte mici, dar nu vei regreta, e prea super jocul + poveste interesanta. Este cel mai bun RPG.

| LiftexMoon a răspuns:

Gta salandreas, minecraft, call of duty2, metin (daca joci) cam atatea stiu laughing