| EroSennin a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati,sa fie MMORPG, ACTIUNE sau Real Life.Dau funda pentru cele mai multe jocuri.

Răspuns Câştigător
| LeMoNNNaDe a răspuns:

Eo ati recomand MMORPG, ACTIONE la mmorpg incearca mt2 dar privat pentru ca daca joci mt2ro de la lvl 50 in sus trebuie sa bagi banii straight face si nu este egal daca te joci mt2pivate toti sunt egal acolo nu trebuie sa platesti nimic big grin Si la actiune incerca cs :d bft la fraguri big grin. Funda?; x