| Hamsterteddy a întrebat:

Ce jocuri mai vechi de 2000 pentru PC/Laptop care nu necesita mouse ar trebui sa ma joc? Laptopul meu s-a stricat iar acum trebuie sa stau pe laptopul verisoarei mele si nu prea merg jocurile pe el. Nici macar gta 3 sau sims 2 nu merg pe el... Jocurile care imi plac cel mai mult primesc funda!

1 răspuns:
| Zsolt15 a răspuns:

Super mario, ceva need for speed sunt mai multe vechi care merg si pe cartofi uitate la inceputul francizei, mai cred ca e si mortal combat cred ca si ala ar merge.