| Th3Li0N a întrebat:

Ce jocuri merg pe placa de 2gb GDDR3 64bit 4gb ram DDR2
Procesor Intel Pentium 4 3ghz

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Depinde ce vrei, cu bus-ul ala mic de 64 biti si memoria ddr2 la ram si gddr3 la v-ram, cred ca o sa-ti mearga mai multe jocuri de anul asta, sau anul trecut pe minim/normal. Cauta pe gamespot. com ce jocuri ai vrea tu, racing/shooter/rpg.

| NicuOfficial a răspuns:

De la minecraft, counter strike, pana la Mafia II si San Andreas / Gta IV ( cred ).

| execution05 a răspuns:

Pai... gta4, mortal kombat 9, pess 2012, blur, fair cry, dirt 3, most wanted 2012, assasin creed 3