| DannyDiamant555 a întrebat:

Ce jocuri mi-ati recomanda pentru urmatoarele specificatiile ale calculatorului meu.
Intel Core i3 2.40GHz, 4Gb RAM, placa video nVidia GeForce de 2GB.
Si cum sa fac ca calculatorul meu sa foloseasca toti ramii? Adica cand am dat la specificatii imi apare in paranteza 2. 33Gb usable. Cum sa fac sa utilizeze mai mult de atat?
Dau FUNDA. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Da aici problema tine de windows-ul tau care presupun ca este xp, vista sau model mai vechi de 7.Ca sa rezolvi problema intra si citeste aici http://www.windowsfaralimite.ro/......dows/.Sper ca te-am ajutat! Funda?

| DannyDiamant555 explică (pentru siriusblack98):

Am intrat pe site-ul dat de tine dar spune nothing found. Si am windows 7 ultimate

| siriusblack98 a răspuns (pentru DannyDiamant555):

Atunci scrie:www.windowsfaralimite.ro/windows/despre folosirea memoriei RAM(vezi ca este in engleza dar daca ai chrome o sa il traduca automat)

| siriusblack98 a răspuns (pentru DannyDiamant555):

Ups de fapt este in romana nu mai ai nevoie de traducere credeam ca este in engleza uitasem