| Daniel_Gabriel_1995 a întrebat:

Ce laptop imi recomamdati? 1. Laptop Lenovo Ideapad S145-15API cu procesor AMD® Ryzen 5 3500U pana la 3.70 GHz, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB SSD, AMD Radeon Vega 8 Graphics, Free DOS, Black
2.Laptop Lenovo Ideapad L340-15API cu procesor AMD Ryzen 3 3200U pana la 3.5 GHz, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB SSD, DVD-RW, AMD Radeon Vega 3 Graphics, Free DOS, Abyss Blue

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

L-as recomanda pe primul insa ca sa stii placa video este integrata si va lua din memoria ram, asa ca va trebui sa-i faci upgrade la ram daca vrei sa te joci.
Ce-i drept este o integrata destul de ok pentru jocuri nu foarte pretentioase.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Eu aș alege (1).